Veomini – це мобільний додаток на базі операційної системи Android, через який можна миттєво отримати у кредит до 6000 грн. Він працює в режимі 24/7, переказує кошти одразу на картку, без дзвінків, поїздок та залучення поручителів.

Кредити від Veomini – проста і прозора система надання грошей під проценти. Вказавши на електронному калькуляторі додатка суму і строк кредиту, користувач одразу бачить суму до сплати разом із процентами.

Рішення за заявкою ухвалюється системою автоматично упродовж 1 хвилини. Після погодження гроші миттєво переказуються на банківську картку користувача.

Ми гарантуємо повну конфіденційність та захищеність фінансових операцій у додатку Veomini.

Як почати користуватися додатком?

Реєстрація в додатку. Скачай у Play Market додаток Veomini та встанови на своєму смартфоні. Заповни коротку анкету: твої контакти, дані паспорта, ІПН, особистої банківської картки (однієї або декількох). Після цього можна одразу подати заявку на кредит.

Якщо після реєстрації ти вийшов зі свого облікового запису, щоб залогінитися повторно, потрібно:

 • ввести телефон та одноразовий пароль із SMS;
 • потім увійти в обліковий запис одним зі способів: Face ID, Touch ID, ПІН-код.

Якщо раніше ти залогінився і не виходив зі свого облікового запису, вводити телефон і пароль з SMS під час запуску додатка не потрібно.

Як отримати кредит у Veomini?

Перший кредит. На калькуляторі у додатку обери суму і строк кредиту: від 100 до 1500 грн, від 1 до 30 дн. Потім натисни «Продовжити». Обери картку для отримання грошей і введи одноразовий пароль із SMS. Після цього протягом 1 хвилини на екрані з'явиться рішення за заявкою. Якщо кредит буде схвалений, залишиться прочитати електронний договір і підтвердити його кодом із SMS. Додаток перерахує гроші миттєво. Оформлення кредиту триватиме менше 5 хвилин.

Повторний кредит. Максимальна сума – 6000 грн. Оформлення повторного кредиту триває до 2 хвилин, оскільки не потрібно реєструватися і вводити особисту інформацію. Потрібно просто увійти у додаток, вказати на калькуляторі суму і строк кредитування. Потім ввести промокод (якщо є) і натиснути «Продовжити». Протягом 1 хвилини на екрані з'явиться відповідь за заявкою і договір кредитування. Його потрібно прочитати і погодитися з умовами, ввівши одноразовий код із SMS. Сервіс перерахує кошти на картку миттєво.

Як додати нову картку?

В Особистому кабінеті обери «Гаманець», натисни «Додати картку» і введи її дані. Якщо хочеш отримувати кредити саме на ц картку, натисни «Зробити основною».

Як верифікувати картку?

Верифікація відбувається на етапі заповнення заявки на перший кредит або в процесі додавання нової картки в Особистому кабінеті. Після того, як ведеш дані картки у відповідних полях, на ній тимчасово заблокується сума до 1 грн. Ти дізнаєшся її розмір із SMS від свого банку або можеш отримати цю інформацію в інтернет-банкінгу. Введи точну суму в запропоновану сервісом форму. Це і є верифікація – ідентифікація власника картки.

Де знайти Особистий кабінет?

Після реєстрації в сервісі у тебе з'явиться Особистий кабінет (акаунт) у Veomini. Відкрий додаток і побачиш форму для входу. Щоб залогінитися, введи телефон і одноразовий пароль із SMS. Потім скористайся одним зі способів входу: Face ID, Touch ID, ПІН-код.

Що таке логін і пароль?

Логіном є твій номер мобільного телефону у форматі +380... В якості паролю ти можеш використовувати:

 1. ПІН-код – секретна комбінація з 4-х цифр, яку вигадаєш сам.
 2. Технологію Face ID – розпізнавання твого обличчя.
 3. Технологію Touch ID – вхід за відбитком пальця.

Ти можеш налаштувати один чи одразу всі способи входу і застосовувати їх за бажанням. Логін і пароль вводяться для авторизації у Veomini.

Що робити, якщо забув пароль?

У додатку передбачено 3 способи входу: Face ID, Touch ID, ПІН-код. Якщо ти забув ПІН-код, можеш увійти в інший спосіб і після цього змінити ПІН в Особистому кабінеті. Якщо ж ти не налаштовував Face ID, Touch ID і при цьому перевищив кількість спроб введення ПІН-коду, акаунт заблокується. Система запропонує розблокувати його. Пройди за її підказками – і доступ відновиться протягом кількох хвилин, а ти зможеш вигадати новий ПІН-код.

Як змінити логін/пароль?

Це можна зробити самостійно у вкладці «Налаштування» в акаунті. Щоб змінити логін – тобто прив'язаний до Veomini телефон – потрібно перейти у вкладку «Телефон». Змінити пароль можна у вкладці «Налаштування ПІН-коду».

Де дізнатися статус поданої заявки?

Протягом 1 хвилини після подання заявки на кредит система прийме рішення (тобто сформує статус заявки), яке відобразиться в Особистому кабінеті. Також ти отримаєш повідомлення про це в SMS і на email.

Як сплатити кредит у Veomini?

Є кілька способів сплатити кредит у Veomini:

У додатку
Сплачуй кредити без комісії просто в додатку Veomini з прив'язаної до акаунту картки.

В інтернет-банкінгу
Через інтернет-банкінг потрібно сплачувати за нашими реквізитами. До речі, банк може стягувати комісію.

У касі банку
Сплатити кредит можна за реквізитами у відділеннях українських банків. Зазвичай банки стягують комісію за обслуговування.

Через онлайн-сервіс 2click
Знайди Veomini у пошуковому рядку на сайті сервісу і сплати кредит зі своєї картки. Без комісії.

Через термінали 2click
Знайди Veomini через пошук на екрані терміналу. Впиши свій телефон і сплати кредит готівкою. Без комісії.

Що таке Рівні лояльності?

Рівні лояльності – це програма, з якою кожен користувач може отримати в додатку постійну знижку до 50%. Якщо ти закрив у Veomini хоча б один кредит, ти автоматично стаєш її учасником і тобі присвоюється певний Рівень. А кожен наступний кредит підвищує твою позицію. Разом із підвищенням Рівня зростає індивідуальна знижка та розмір доступної тобі суми кредиту.

За добу один користувач може подати до трьох заявок. Але заповнювати реєстраційні дані потрібно тільки під час першого звернення по кредит у Veomini. У подальшому, щоб подати заявку, достатньо увійти до Особистого кабінету та вказати суму і строк кредитування.

Користувач має право відмовитися від договору про споживчий кредит протягом 14 календарних днів у порядку та на умовах, визначених Законом України «Про споживче кредитування».

Важливо! У разі відмови від кредиту Veomini позичальник сплачує проценти, нараховані за фактичний період користування коштами, згідно з умовами договору кредитування. Moneyveo не стягує жодних штрафів за дострокове повернення коштів.

Veomini завжди переказує користувачу ту суму, що вказана в його заявці та, відповідно, у кредитному договорі.

Якщо ти отримав менше грошей, звернися до свого банку й запитай про тарифи на послуги. Можливо, він знімає комісію за поповнення картки. Також ти зможеш побачити точні цифри витрат у витягу з твого банківського рахунку або в інтернет-банкінгу.

Заявку на наступний кредит можна подати одразу після повернення попереднього. Тобто щойно у твоєму Особистому кабінеті з'явиться інформація про сплату поточного кредиту у Veomini.

Veomini ніколи не бере комісію за сплату кредиту. Якщо у тебе знялося більше грошей, ніж вказано у кредитному договорі, звернися до свого банку та уточни тарифи обслуговування. Можливо, банк стягує комісію за розрахунки карткою. Також ти можеш будь-якої миті перевірити витрати у банківському витягу або у своєму інтернет-банкінгу.

Якщо кредит було схвалено, ти погодився з умовами договору, але гроші на картку не надійшли, звернися до служби підтримки свого банку. Можливо, на твоїй картці встановлено ліміт на грошові операції в інтернеті або вона має обмеження через особливий статус – як депозитна, корпоративна чи віртуальна.

Якщо під час заповнення заявки на кредит тобі не надходить SMS із кодом перевірки чи підтвердження, надішли повторний запит. Це можна зробити, не виходячи з додатка.

Найбільш розповсюджені причини, через які може не надходити SMS:

 • У тебе встановлене стороннє програмне забезпечення для отримання SMS.
 • Ти перебував поза мережею або на момент відправлення тобі повідомлення був поганий зв'язок. У такому випадку треба зачекати – SMS невдовзі надійде.
 • Повідомлення отримане, але телефон сприйняв його як системне і зберіг в окремій папці.

Ти маєш переконатися, що на твоєму пристрої не встановлено додаткових програм для отримання SMS. А також можеш спробувати перезавантажити телефон і переставити SIM-картку в інший телефон.

Якщо email від Veomini, на який ти чекаєш, не надійшов, перевір папку «Спам», а також інші папки в електронній скриньці. Можливо, лист помилково потрапив до однієї з них. Також варто переконатися, що твій email збігається із тим, який ти зареєстрував у додатку Veomini.

Ти можеш самостійно змінити свій email чи номер телефону, зареєстрований у Veomini. Для цього зайди у вкладку «Налаштування» і дій за підказками додатка.

Якщо тобі вже виповнилося 18 років, ти маєш український паспорт та особисту банківську картку VISA або MasterCard – можеш оформити кредит у Veomini. Для цього:

 1. встанови на смартфоні додаток і зарегайся;
 2. обери суму і строк кредитування на калькуляторі в додатку і натисни кнопку «Продовжити»;
 3. заповни і надішли заявку.

Максимальна сума кредиту за першого звернення – 1500 грн. Разом із наступними кредитами вона поступово збільшиться до 6000 грн.

Рішення про надання кредиту система приймає автоматично протягом 1 хвилини. Іще до підписання договору ти побачиш загальну суму з процентами і дату, коли її треба сплатити. Veomini не бере жодних додаткових комісій.

Ти можеш отримати кредит на особисту банківську картку VISA або MasterCard. Якщо звертаєшся до нас уперше, максимальна сума для тебе становитиме 1500 грн. У разі повторних звернень вона буде поступово збільшуватися до 6000 грн.

Суму і строк кредитування ти обираєш на електронному калькуляторі в Особистому кабінеті. Максимальний період користування грошима – 30 днів, мінімальний – 1 день.

Якщо виникнуть труднощі з оплатою, можеш скористатися послугою пролонгації (тобто збільшення періоду кредитування). Ти легко оформиш її в Особистому кабінеті.

Щоб отримати кредит у Veomini, треба у заявці або у вкладці «Гаманець» в Особистому кабінеті зафіксувати дані банківської картки. До них належать: номер, строк дії, а також CVV-код.

Для оформлення кредиту можна використовувати картку будь-якого українського банку платіжної системи VISA або MasterCard. У разі спроби отримати гроші на неіменну картку сервіс може відхилити заявку.

Veomini ухвалює рішення щодо кредиту автоматично протягом 1 хвилини. Відповідь – тобто статус заявки – з'являється в Особистому кабінеті. Також ця інформація надсилається тобі в SMS та на email.

Система Veomini приймає рішення за заявкою протягом 1 хвилини. Усе відбувається так швидко тому, що у процесі оцінки відсутній людський фактор: усі дані аналізуються в автоматичному режимі.

Що впливає на рішення за заявкою?

Важливий фактор – твоя кредитна історія і рейтинг. Про їхній стан можна дізнатися в бюро кредитних історій. Чим вищий рейтинг, тим вища ймовірність позитивного рішення про надання кредиту. Також велике значення мають дані, зазначені в анкеті. Тому важливо, щоб інформацію було вказано правильно та якомога детальніше.

Якщо ти отримав відмову за заявкою:

 • Зазирни до Особистого кабінету та переконайся, що всі твої дані заповнені і при тому – правильно. Що не переплутані місцями прізвище, ім'я, по батькові, дата народження і дата видачі паспорта.
 • Перевір, чи не скінчився строк дії зареєстрованої у Veomini картки, чи не заблокована вона, а також чи немає обмежень на її використання в інтернеті.
 • Можеш також звернутися до бюро кредитних історій та уточнити, чи оновилася там інформація щодо закритих тобою кредитів.

Якщо ж ти отримав у Veomini кілька відмов поспіль, зачекай декілька днів і лише потім спробуй подати нову заявку. За цей час наша система встигне оновитися і, можливо, наступного разу її рішення буде позитивним.

У 90% випадків гроші надходять на картку миттєво або протягом 40 хвилин. Лише у деяких банків період зарахування триває до 3-ох робочих днів. Точну інформацію може надати банк, на картку якого ти плануєш отримати кредит у Veomini.

Грейс-період – це додатковий час, який надається на випадок, якщо ти не встигнеш повернути гроші вчасно. Він становить 3 календарних дні після дати закінчення дії кредитного договору. Якщо кошти надійдуть протягом цього часу, за нього не доведеться доплачувати проценти.

Грейс-період не продовжує строк кредитування. Це додаткова можливість від Veomini, яку варто використовувати у разі виникнення труднощів із поверненням коштів.

Увага! Veomini скасовує нарахування пені та штрафів за прострочення, якщо воно виникло під час карантину. Після дати закінчення строку кредитування продовжують нараховуватися проценти в розмірі, передбаченому договором – 2% на день.

Для зручності у твоєму Особистому кабінеті не відображаються проценти за користування кредитом під час 3 днів грейс-періоду. Якщо ти сплатиш кошти в ці дні, ми вважатимемо, що гроші надійшли вчасно, та анулюємо за них проценти.

Якщо ж платіж не надійде і в грейс-період, то на 4-й день в Особистому кабінеті відобразяться всі нараховані проценти без застосування знижок до базової процентної ставки. У тому числі проценти за грейс, що складе 8% від суми кредиту, тобто по 2% за кожен день.

Важливо! Не залишай оплату на останню мить. Раптом виникнуть технічні перешкоди для надходження коштів на рахунок Veomini. Наприклад, деякі банки перераховують кошти не одразу, а протягом декількох днів.

Veomini регулярно звітує перед бюро кредитних історій про те, як його користувачі сплачують свої кредити. У тому числі передається інформація про грейс-період, яка фіксується у кредитній історії.

Технічно три додаткові дні вважаються простроченням, проте не впливають на рішення банків про видачу нових кредитів людині, яка ними скористалася.

У грейс-періоді пролонгацію можна оформити через Особистий кабінет. Для цього потрібно сплатити точну суму процентів, нарахованих на поточний момент за користування кредитом. У тому числі проценти за час перебування у грейс-періоді. У такі дні клієнту нараховуються проценти за його ставкою за Рівнем лояльності. Загальну суму процентів можна побачити в Особистому кабінеті.

Пролонгація – це збільшення строку користування кредитом. Максимальний період – 30 днів, починаючи з моменту підключення послуги. Вона потрібна на випадок, якщо ти не можеш сплатити кредит вчасно.

Щоб оформити пролонгацію, увійди до Особистого кабінету, вкажи бажаний період подовження строку кредитування і сплати проценти, нараховані на цей момент. Сума процентів з'явиться, щойно ти вкажеш строк пролонгації.

Під час пролонгації не нараховується пеня і діє процентна ставка, встановлена для користувача відповідно до його Рівня лояльності. Проте навіть один день прострочення може негативно позначитися на кредитній історії. Тому, якщо не можеш сплатити кредит вчасно, краще не чекай закінчення дії договору і підключи пролонгацію заздалегідь.

Увага! Послугу пролонгації не можна оформити за допомогою банківського переказу.

У пролонгації діють стандартні умови кредитування у Veomini – тобто за ставкою, встановленою для користувача відповідно до його Рівня лояльності. До речі, на відміну від потрапляння у прострочення, у пролонгації не нараховується пеня.

Кожному користувачеві додатка присвоюється Рівень лояльності. Усього їх 6. Чим вищий Рівень, тим більша індивідуальна знижка у Veomini і тим більша сума кредиту доступна у додатку.

Знижка діє на постійній основі й автоматично враховується під час оформлення кредитів.

Якщо ти закрив у додатку хоча б 1 кредит, ти автоматично потрапляєш до рейтингу Рівнів лояльності. Кожен наступний закритий кредит підвищує твою позицію. Залежно від цього визначається розмір твоєї постійної знижки та розмір максимальної суми кредиту, яка тобі доступна у Veomini. Побачити свій Рівень можна в Особистому кабінеті

Рівні лояльності

Рівень Максимальна сума Знижка
I до 2000 грн -2,5%
II до 2500 грн -10%
III до 3000 грн -20%
IV до 3500 грн -30%
V до 4000 грн -40%
VI до 6000 грн -50%

Щоб Рівень зростав, важливо дотримуватися фінансової дисципліни. У разі прострочення він буде знижуватися. Рівень також залежить від сум та періодів кредитування: чим частіше та чим довше ти користуєшся додатком, тим швидше підвищується твоя позиція в рейтингу.

Промокод – це набір символів, застосувавши який, отримуєш знижку на процентну ставку за наступним кредитом у додатку. Ти зможеш отримувати знижки, якщо підпишешся на наші розсилки.

Кожен промокод обмежений за строком дії та надає знижку певного розміру. Усі умови щодо отримання та використання прописуються в офіційних правилах акцій, які розміщуються на veomini.com.ua

Якщо ти отримав промокод, збережи його на смартфоні. Щоб зменшити з його допомогою процентну ставку на новий кредит:

 1. Залогінься в акаунті Veomini.
 2. Натисни на електронному калькуляторі кнопку «Промокод» та введи збережений код у форму, що з’явиться. Ти побачиш, що сума процентів на електронному калькуляторі зменшиться.
 3. Продовжи оформлення заявки.

У результаті ти отримаєш кредит під зменшену процентну ставку.

Для нових користувачів Veomini діє постійна пропозиція «Кредит під 0,01%». Щоб нею скористатися, промокод не потрібен. Під час оформлення першого кредиту в додатку ця умова спрацьовує автоматично.

У пролонгації діють стандартні умови кредитування в додатку: за ставкою 2% на день для нових користувачів та ставкою за Рівнем лояльності – для постійних. Тобто якщо кредитний договір було оформлено з промокодом, то з моменту його пролонгування і до повної сплати дія промокоду припиняється.

У простроченні дія промокоду припиняється і починають нараховуватися проценти відповідно до ставки за твоїм Рівнем лояльності. Зазвичай крім процентів у простроченні нараховується пеня у розмірі 1,3% від суми кредиту, проте на час карантину Veomini її скасовує.

Якщо інше не вказано в офіційних правилах акції, застосувати один і той самий промокод можна лише один раз і тільки після того, як залогінишся в акаунті Veomini. Якщо ж ти застосовуєш промокод вперше, але він усе одно не працює, переконайся:

 • що строк дії промокоду ще не закінчився (деталі знайдеш в офіційних правилах акції);
 • що ти правильно вводиш промокод. Не варто його копіювати – так може додатися зайвий пробіл. Краще ввести символи вручну.
Програма «Приведи друга»

«Приведи друга» – програма із залучення нових клієнтів до сервісу Veomini. Вона дає можливість тим, хто рекомендує його новим користувачам, заробляти на цьому гроші. Щоб отримати винагороду, потрібно запросити друга (чи будь-кого іншого) взяти кредит у нашому сервісі. Це має бути користувач, який іще жодного разу не брав гроші у Veomini та Moneyveo. Чим більше новачків оформлять кредити за твоєю рекомендацією, тим більше грошей ти заробиш.

Є три способи запросити друга чи іншу людину отримати кредит у Veomini:

1) розмістити посилання із запрошенням на будь-якому онлайн-ресурсі;
2) відправити посилання через месенджер;
3) надіслати запрошення в SMS з Особистого кабінету Veomini.
Якщо твій друг перейде за посиланням або з SMS-запрошення та оформить свій перший кредит у додатку – ти отримаєш грошову винагороду на свою картку, зареєстровану у Veomini. Знайти партнерське посилання можна в Особистому кабінеті, у розділі «Приведи друга».

Ти отримаєш винагороду за кожного, хто візьме свій перший кредит у Veomini за твоїм реферальним посиланням або перейшовши в додаток з отриманого від тебе SMS чи повідомлення у месенджері. Про нарахування коштів сервіс попередить через email. Щоб забрати гроші, треба в Особистому кабінеті перейти до розділу «Приведи друга» та у графі «Твій баланс» натиснути кнопку «Зарахувати бонуси». Протягом трьох робочих банківських днів кошти будуть зараховані на картку, яку ти зареєстрував у профілі.

Бонус буде нараховано у разі виконання таких умов:

 • до того, як отримати від тебе запрошення, друг не був зареєстрований у Veomini;
 • друг використав для оформлення кредиту інтернет (у т. ч. Wi-Fi), через який раніше ніхто не переходив у Veomini та не отримував у ньому кредит.

Важливо! Забороняється приводити новачків з метою отримання для них і для себе виключно фінансової вигоди, а не з метою користування додатком. У разі порушення цього правила компанія має право не виплачувати бонуси.

Отримання будь-яких бонусів вважається додатковим доходом і може стати підставою для позбавлення права на соціальні виплати. Тож якщо тобі призначено державну допомогу, і ти не плануєш від неї відмовлятися, не радимо брати участь у будь-яких заходах, де отримують бонусні кошти.

Щоб зрозуміти причину, потрібно перевірити, чи були виконані всі умови участі у програмі:

 1. друг перейшов за твоїм посиланням або з SMS-запрошення у Veomini та отримав у додатку свій перший кредит;
 2. тобі надійшло повідомлення про те, що можна отримати бонусні гроші;
 3. ти увійшов у розділ «Приведи друга» в Особистому кабінеті, побачив позитивний баланс, натиснув кнопку «Зарахувати гроші» і дав згоду на перерахування коштів на твою картку;
 4. ти переконався в тому, що у тебе є картка, верифікована у Veomini (інформація про картки є в Особистому кабінеті);
 5. минуло три робочі банківські дні, які потрібні для опрацювання платежу.

Винагорода не надійде також у випадку, якщо ти і запрошений тобою друг використовували для участі у програмі спільну ІР-адресу чи пристрій (смартфон, комп’ютер, планшет) або Wi-Fi.

Важливо! Забороняється приводити новачків з метою отримання для них і для себе виключно фінансової вигоди, а не з метою користування додатком. У разі порушення цього правила компанія має право не виплачувати бонуси. Якщо всі перераховані умови були виконані, але гроші на картку не надійшли, будь ласка, зв'яжися з нами за контактами, вказаними у додатку.

Програма «Приходь з другом – разом вигідніше!»

«Приходь з другом – разом вигідніше!» – це постійна програма із залучення новачків у Veomini. Періодично вона чергується з програмою «Приведи друга» і дає можливість отримати бонусні виплати одночасно і тому, хто порекомендував Veomini, і тому, хто отримав у додатку свій перший кредит за рекомендацією. Способи залучення користувачів програми «Приходь з другом – разом вигідніше!» та програми «Приведи друга!» відрізняються.

Щоб привести нового користувача (друга):

 1. усно порадь другові отримати кредит у додатку;
 2. нехай друг під час заповнення заявки у полі «Як нас знайшов?» вкаже «Від знайомих» і впише до форми твій номер телефону або email, зареєстрований у Veomini.
 3. Введи дані картки і виконай платіж.

Увага! Умови участі у програмі будуть виконані тільки у випадку отримання другом першого кредиту в додатку.

Протягом 3-х робочих банківських днів після оформлення кредиту за правилами програми тобі та запрошеному другові надійде повідомлення про нарахування винагороди. Далі вам обом потрібно в розділі «Приведи друга» в Особистому кабінеті натиснути на кнопку «Зарахувати гроші». І кожному з вас протягом 3-х робочих банківських днів кошти надійдуть на картку. Виплата здійснюється після вирахування всіх податків і зборів – компанія Moneyveo сплачує їх за свій рахунок.

Бонус буде нараховано у разі виконання таких умов:

 1. до того, як отримати від тебе запрошення, друг не був зареєстрований у Veomini;
 2. друг використав для оформлення кредиту інтернет (у т. ч. Wi-Fi), через який раніше ніхто не переходив у Veomini та не отримував у ньому кредит.

Важливо! Забороняється приводити новачків з метою отримання для них і для себе виключно фінансової вигоди, а не з метою користування додатком. У разі порушення цього правила компанія має право не виплачувати бонуси.

Отримання будь-яких бонусів вважається додатковим доходом і може стати підставою для позбавлення права на соціальні виплати. Тож якщо тобі призначено державну допомогу, і ти не плануєш від неї відмовлятися, не радимо брати участь у будь-яких заходах, де отримують бонусні кошти.

Перевір, чи були виконані всі умови участі у програмі:

 1. ти порадив другові Veomini, і він оформив свій перший кредит у додатку, вказавши твої дані в полі заявки «Як нас знайшов?»;
 2. тобі та запрошеному другові надійшло повідомлення про те, що ви можете отримати бонусні гроші;
 3. кожен із вас увійшов у розділ «Приведи друга» в Особистому кабінеті, побачив позитивний баланс, натиснув кнопку «Зарахувати гроші» і дав згоду на перерахування коштів на картку;
 4. ви обоє переконалися в тому, що маєте картки, верифіковані у Veomini (інформація про картки – в Особистому кабінеті);
 5. минуло три робочі банківські дні, які потрібні для опрацювання платежу.

Винагорода не надійде також у випадку, якщо ти і запрошений друг використовували для участі у програмі спільну ІР-адресу, смартфон або Wi-Fi.

Важливо! Забороняється залучати новачків з метою отримання для них і для себе виключно фінансової вигоди, а не для користування додатком. У разі порушення цього правила, компанія має право не виплачувати бонуси.

Якщо всі перераховані умови було виконано, але гроші на картку не надійшли, повідом нам: 0800218720.

Хочеш сплатити кредит до закінчення строку дії договору? Без проблем. І чим раніше це станеться, тим менше ти платитимеш за користування коштами. Дізнатися актуальну на поточну мить суму до сплати можна в Особистому кабінеті.

Сплата частинами – спосіб зекономити на процентах, при цьому строк кредитування залишається незмінним. Проценти нараховуються на основну суму кредиту і зменшуються пропорційно.

Наприклад: ти взяв у кредит 1000 грн під 2% на день на 20 днів. Загальна сума до сплати = 1400 грн. Але якщо на 10-й день ти сплатиш, приміром, 400 грн від суми заборгованості, кінцева цифра буде на 40 грн меншою. Чому?

 1. За перші 10 днів ти сплачуєш 200 грн процентів від тіла кредиту (суми боргу): 1000 х 0,02 х 10 = 200
 2. За другі 10 днів проценти нараховуються на зменшену частину тіла кредиту – тож ти сплатиш 160 грн процентів: 800 х 0,02 х 10 = 160
 3. Економія на процентах складе 40 грн: 200 – 160 = 40

Щоб сплатити кошти через додаток Veomini, увійди до Особистого кабінету, вкажи суму і натисни кнопку «Сплатити». Гроші спишуться з картки, що вказана у твоєму профілі як основна. Також ти можеш обрати для сплати іншу картку, яку раніше зареєстрував у додатку. Для цього просто клікни на ту, яку хочеш використати.

Якщо не вдається сплатити кредит карткою в додатку, звернися до банку, який її видав, та уточни наявність:

 • встановлених на ній обмежень на грошові операції в інтернеті;
 • встановлених лімітів на кількість транзакцій на день.

За наявності лімітів потрібно тимчасово зняти їх із допомогою співробітника банку і сплатити кредит. Кошти будуть перераховані на рахунок Veomini миттєво.

Важливо! Деякі банки і платіжні системи встановлюють обмеження на кількість невдалих транзакцій на день. Тому, якщо перша транзакція була невдалою, краще одразу звернися до банку.

Якщо у результаті сплати гроші з картки списалися, але не надійшли на рахунок Veomini, потрібно написати до нашої служби підтримки за адресою support@veomini.com.ua

Щоб сплатити кредит у Veomini у відділенні банку, потрібно до графи про призначення платежу вписати свої прізвище, ім’я, по батькові та ІПН. Також треба надати повні реквізити Veomini:

Товариство: ТОВ «МАНІВЕО ШВИДКА ФІНАНСОВА ДОПОМОГА»
Адреса: 01015, м. Київ, вул. Лейпцизька, буд. 15, літера Б, поверх перший
Код ЄДРПОУ: 38569246
Платник податку на прибуток на загальних підставах
р/р № UA233005280000026508455000803 в АТ «ОТП Банк», МФО 300528

Важливо! Уважно перевіряй правильність ПІБ та ІПН: якщо в цих даних будуть помилки, платіж не надійде. Також зверни увагу: гроші, сплачені через відділення банку, можуть надійти Veomini не одразу, а через три робочих банківських дні. У цей період проценти продовжать нараховуватися, бо кредит вважається сплаченим лише тоді, коли платіж надійде за призначенням. Тому зберігай квитанції та в разі затримки коштів дзвони нам і надсилай скан квитанції.

Для користувача важливо уважно вивчати й дотримуватися умов договору, з якими він погоджується під час оформлення кредиту у Veomini. Порушення вимог цього документа може призвести до прикрих фінансових наслідків і негативно вплинути на кредитну історію. Інформація щодо прострочення або несплату заборгованості, яку Veomini передає до бюро кредитних історій, може у подальшому обмежити для користувача доступ до кредитування в усіх фінансових установах та сервісах.

Коли настає прострочення і як воно позначається на кредиті?

Після настання зазначеної в договорі дати сплати кредиту Veomini надає для внесення коштів іще 3 (три) додаткові дні – т. зв. «грейс-період». Ці дні даються на випадок сплати кредиту за допомогою банківського переказу: перерахування коштів у деяких банках триває до 3-х робочих днів. Проте додатковий час вважається простроченням і фіксується в кредитній історії.

Для зручності користувача в акаунті не відображаються нараховані проценти за користування кредитом у грейс-період. У разі надходження платежу в цей час, Veomini за замовчуванням вважає, що гроші зараховані вчасно, а нараховані за грейс проценти анулюються. Якщо ж платіж не надійде і в додатковий час, то за кредитом будуть нараховані пеня і штрафи.

Наслідки прострочення кредиту

У випадку, якщо платіж не надійшов протягом грейс-періоду, на 4-й день в Особистому кабінеті відобразяться всі нараховані проценти без застосування знижок до базової процентної ставки, у тому числі нараховані проценти за грейс-період, що складе 8% від суми кредиту – тобто по 2% за кожен день.

Зазвичай за кредитним договором у простроченні нараховуються 3,3% на день. Це проценти за користування коштами у розмірі 2% від суми кредиту (базова ставка) та пеня у розмірі 1,3% від суми кредиту. Але на період карантину ми скасовуємо нарахування пені.

Стягнення заборгованості

Згідно з українським законодавством, будь-якої миті після настання прострочення кредитор має право почати процес стягнення заборгованості. Право стягнення також можна передати третім особам.

Як уникнути прострочення?

Негативних наслідків можна уникнути, оформивши послугу пролонгації (подовження строку кредитування). Для цього потрібно до настання дати погашення кредиту сплатити проценти, нараховані за користування коштами на поточний момент.

Кредит Veomini можна сплатити готівкою через термінали самообслуговування 2click. Це процедура на кілька хвилин:

 1. На екрані терміналу введи у пошуковий рядок Veomini.
 2. Вкажи свій телефон, який ти використав під час реєстрації у додатку.
 3. Здійсни платіж.

Знайти найближчий термінал можна тут: https://2click.money/providermap/?Key=4AD7C9324FCF4B0D9B47882B275BC83E

До речі, комісію за послугу терміналу ми сплачуємо замість тебе.

Сплатити кредит без комісії можна через онлайн-сервіс 2click. Для цього:

 1. На сайті сервісу знайди Veomini: https://coin.com.ua/veomini
 2. Введи свій телефон, який ти вказав під час реєстрації у Veomini, а також суму платежу. Натисни «Продовжити».
 3. Введи дані картки і виконай платіж.

Кредит Veomini можна сплатити готівкою через термінали самообслуговування EasyPay. Це процедура на кілька хвилин:

 1. На екрані терміналу знайди Veomini.
 2. Вкажи свій телефон, який ти використав під час реєстрації у додатку.
 3. Здійсни платіж.

Знайти найближчий термінал можна тут: https://terminals.easypay.ua/

До речі, комісію за послугу терміналу ми сплачуємо замість тебе.

Сплатити кредит без комісії можна через онлайн-сервіс EasyPay. Для цього:

 1. На сайті сервісу перейди на сторінку: https://easypay.ua/ua/catalog/bank/pogashenie-kredita/veomini
 2. Введи свій телефон, який ти вказав під час реєстрації у Veomini, а також суму платежу. Натисни «Підтвердити».
 3. Введи дані картки і виконай платіж.